Lyst og trivelig anneks i stilrent design – perfekt når du får besøk langveisfra eller ønsker et kontor i hagen. Velg et moderne anneks og skap et hyggelig rom i hagen. Med en byggetid på bare 1–2 dager kan du snart den nye boligen.
Selma er et hyggelig anneks i moderne design. Det innvendige arealet på ca. 8 kvm gir god plass til kontorinnredning eller gjesteplasser uten at annekset tar for mye plass på tomten. De store vinduene skaper et lyst og trivelig miljø som gir naturlig kontakt med hagen utenfor.
Selma er et laftet anneks, men med skjulte knuter. Det stilrene designet gjør at det lille huset passer i de fleste miljøer. Annekset er laget av våre egne erfarne designere og leveres som et byggesett som du og en venn enkelt setter sammen på 1–2 dager!
Start med å tenke over eventuelle tilvalg. Skal annekset brukes om vinteren? I så fall kan det være smart å velge isolasjon. Hvordan vil du ferdigstille annekset? Du kan få hjelp av oss til fast pris eller montere annekset selv. Snekkerteamet vårt monterer hundrevis av annekser hvert år, så du kan trygt lene deg tilbake mens de bygger det. Ta gjerne kontakt med våre eksperter hvis du trenger råd eller tips.
Monteringsveiledningen inneholder verdifulle tips og råd fra våre byggtekniske eksperter. Et godt underlag og en håndbok for deg som planlegger å montere huset selv. Vi går gjennom hva som er viktig å tenke på før du starter byggingen, hvilke grunnløsninger våre eksperter anbefaler, og hvordan monteringen foregår.
Les alt om dette og mye mer i vår veiledning. Vi sender monteringsveiledningen gratis til din e-post. Lykke til med prosjektet!